Ανάκτηση Λογαριασμού

Diskutiere und helfe bei Ανάκτηση Λογαριασμού im Bereich Outlook.com im Windows Info bei einer Lösung; Γεια σας! Εχω ένα πρόβλημα με ανάκτηση λογαριασμού κάποιου φίλου μου! Λοιπόν, ο αδερφός μου έχει δημιουργήσει έναν λογαριασμό Microsoft και έχει... Dieses Thema im Forum "Outlook.com" wurde erstellt von SolarHelp, 21. Januar 2017.

  1. SolarHelp
    SolarHelp Gast

    Ανάκτηση Λογαριασμού


    Γεια σας! Εχω ένα πρόβλημα με ανάκτηση λογαριασμού κάποιου φίλου μου!


    Λοιπόν, ο αδερφός μου έχει δημιουργήσει έναν λογαριασμό Microsoft και έχει δώσει το e-mail μου για 2 ρο e-mail επικοινωνίας,όμως ΕΧΕΙ ξεχάσει ΤΟΝ κωδικό ΤΟΥ ΚΑΙ χρησιμοποιήσαμεemail μου για ανάκτηση του λογαριασμού, δεν ξέρω γιατί η ίδια η Microsoft δεν Επιλογή ΓΙΑ είχε ΝΑ στείλει ΤΟΝ κωδικό Ασφαλείας!


    Και μου ήρθε αυτό το μύνημα!


    Πρόσφατα λάβαμε ένα αίτημα επαναφοράς του Microsoft λογαριασμού *** Die E-Mail-Adresse wurde aus Datenschutzgründen entfernt. ***. Δυστυχώς τα στοιχεία που μας δώσατε δεν είναι επαρκή ώστε να μπορέσουμε να επιβεβαιώσουμε την κυριότητα του λογαριασμού. Η Microsoft λαμβάνει σοβαρά υπόψη θέματα ασφαλείας και προστασίας των πελατών της και η δέσμευση μας για την προστασία των προσωπικών σας πληροφοριών απαιτεί τη μέγιστη προσοχή μας ώστε να επιβεβαιώσουμε ότι είστε ο πραγματικός κάτοχος του λογαριασμού.

    Νέα Φόρμα ΜΙΑ επαλήθευσης λογαριασμού Υποβάλλετεμε Στο Σημείο Τ.μ. ΑΥΤΟ, καλύτερη Επιλογή το η ΕΙΝΑΙ ΝΑ υποβάλλετε ΜΙΑ Νέα Φόρμα παρέχοντας ΟΣΟ Το δυνατόν ΠΙΟ ακριβή Στοιχεία . Όσο περισσότερα στοιχεία αναφέρετε στη φόρμα, ΠΙΟ πιθανό τόσο ΕΙΝΑΙ ΝΑ αποκτήσετε ξανά πρόσβαση ΣΤΟ λογαριασμό σας . ΘΑ βρείτε Παρακάτω μερικές Σειρά Συμβουλές που ΘΑ σας βοηθήσουν ΣΤΗΝ ΟΣΟ Το δυνατόν ΠΙΟ πλήρη ΚΑΙ ακριβή συμπλήρωση Της φόρμας .

    > Υποβολή νέας φόρμας

    Χρήσιμες συμβουλές για τη συμπλήρωση καινούργιας φόρμας:

    • Απαντήστε σε όσο το δυνατόν περισσότερες ερωτήσεις.
    • Χρησιμοποιήστε τα στοιχεία που παρείχατε κατά τη δημιουργία του λογαριασμού, ή κατά την πιο πρόσφατη ενημέρωση των στοιχείων.
    • Υποβάλλετε τη φόρμα από έναν υπολογιστή που χρησιμοποιείτε συχνά.
    • Σας ζητηθεί ΘΑ ΝΑ σημειώσετε τις ΠΙΟ πρόσφατες διευθύνσεις e - ταχυδρομείο καθώς και το θέμα των πιο πρόσφατων e - ταχυδρομείο . Ζητήστε τη βοήθεια συγγενών, ΟΛΑ: Η Φίλων σας ώστε ΝΑ επαληθεύουν τις δικές πολυακουσμένα διευθύνσεις e - ταχυδρομείο ΚΑΙ ΝΑ σας πουν Το Θέμα Από ΤΑ Τελευταία τρια e - μήνυμα που σας έστειλαν.
    • Βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε το σωστό τομέα ( περιοχή ) του λογαριασμού σας, π.χ. hotmail . com , ζουν . com Η xbox 360. com . Οτι ξεχνάτε ΜΗΝ το η Διεύθυνση που διαθέτετε ενδέχεται ΝΑ διαφοροποιείται αναλόγως Της χώρας . Για παράδειγμα, εάν δημιουργήσατε το λογαριασμό σας στη Σουηδία, ο τομέας θα είναι " hotmail . Se " και όχι " hotmail . Com ".


    Είστε έτοιμοι;

    > Υποβολή νέας φόρμας

    Σας ευχαριστούμε,

    Ομάδα Υποστήριξης της Microsoft

    Microsoft Corporation One Microsoft Way Redmond , WA 98052


    ΗΠΑ




    Σάς παρακαλώ όποιος ξέρει πώς μπορώ να ανακτήσω τον λογαριασμό του αδερφού μου πίσω να μου απαντήσει,

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  2. User Advert


    Hi,

    willkommen im Windows Forum!
Thema:

Ανάκτηση Λογαριασμού - Outlook.com

  1. Diese Seite verwendet Cookies, um Inhalte zu personalisieren, diese deiner Erfahrung anzupassen und dich nach der Registrierung angemeldet zu halten.
    Auf dieser Website werden Cookies für die Zugriffsanalyse und Anzeigenmessung verwendet.
    Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies.